
Brussels Jazz Orchestra ft Camille Bertault
Brussels Jazz Orchestra met Camille Bertault: Ode aan Serge Gainsbourg
Lucien Ginsburg (1928-1991) evolueerde van rebelse, jobhoppende jazzmuzikant en crooner in Parijse nachtclubs naar de alom bekende artiest
en provocateur Serge Gainsbourg. Zijn met humor, erotiek, subversie en woordspelingen doordrongen nummers maakten van hem een van de meest
invloedrijke artiesten ter wereld.
Brussels Jazz Orchestra brengt samen met de Franse zangeres en rijzende ster aan de jazzhemel Camille Bertault een ode aan dit icoon van de Franse muziek. Camille begeeft zich op indrukwekkende en sensuele wijze op het muzikale speelveld tussen jazz, chanson en humor. Ze is de gedroomde soliste om het werk van Gainsbourg te vertolken met vocale virtuositeit en verleidelijke subtiliteit.
Brussels Jazz Orchestra brengt jazz met een dynamische, orkestrale sound, geworteld in de jazztraditie. De musici zijn bovendien stuk voor stuk uitmuntende solisten, wat ruimte schept voor improvisatie. Voor dit project liet het BJO zich inspireren door Gainsbourgs originele songs, zijn veelbesproken persoonlijkheid en de ongeëvenaarde stempel die hij als muzikale kameleon (met roots in de jazz) op de Franse muziek drukte!
